Nápověda

Jak se zaregistrovat jako jednotlivý uživatel?

Zaregistrovat se můžete pomocí formuláře Registrace -> Registrace uživatele. K registraci je potřeba platná emailová adresa, na kterou Vám bude doručen odkaz pro potvrzení Vaší registrace.

Jak zaregistrovat klub?

Vytvořit klub můžete pomocí formuláře Registrace -> Registrace klubu. Při vytváření klubu je nutné vyplnit všechny položky označené hvězdičkou. Ke klubu lze přidat jeho logo. Lze také nahrát pět volitelných fotek klubu. Adresu klubu přidáte buď kliknutím na mapu, nebo lze adresu vyplnit ručně. Klub bude před uveřejněním schválen administrátory nejpozději do 24h od provedení registrace. Jakmile je klub administrátory schválen, bude zveřejněn.

Jak vytvořit akci?

Akci může vytvořit pouze klub. Vytvořit akci můžete pomocí formuláře Přidat novou akci v záložce Akce. Při vytváření akce je nutné vyplnit všechny položky označené hvězdičkou. Adresu akce přidáte buď kliknutím na mapu, nebo lze adresu vyplnit ručně. Klub, který akci vytvoří, se stává majitelem akce. Majitel akce může akci editovat. Plakát a položka v kalendáři se následně zobrazují na úvodní stránce.

Jak nahrát fotky?

Nahrát fotky může pouze klub v rámci jeho vlastní akce. Nahrát fotky lze pomocí tlačítka Nahrát fotky na profilu akce. V dalším kroku vyberete z PC fotky, které si přejete nahrát. Po nahrání fotek zvolíte možnost nahrát fotky. Po nahrání všech fotek se zobrazí galerie fotek.

Jak zaslat zprávu?

Zprávu může zaslat, kterýkoliv registrovaný uživatel nebo klub. Zprávu lze poslat jinému registrovanému uživateli či klubu. Seznam zpráv naleznete na stránce Zprávy. Na této stránce také naleznete možnost vytvořit novou zprávu. Na stránce Nová zpráva se při psaní do pole adresáta začnou vypisovat registrovaní uživatelé a vytvořené kluby.